درباره ما

مجموعه چاپارل رسالت خود را تلاش برای ارتقای سطح دانش و مهارت همه هموطنانی می داند که می خواهند مهارت های فنی – تجربی خود را افزایش بدهند و یا برای ورود به یک حرفه و شغل نیاز به دانش بروز و کاربردی در سطوح مقدماتی تا پیشرفته دارند.

در عصر حاضر یکی از پردرآمدترین شغل ها، مشاغل فنی هستند که طیف گسترده ای دارند. بسیاری از شاغلین در حرفه های فنی به صورت تجربی بر کار خود مسلط شدند و بسیاری از اصول و قواعد علمی آن را نمی دانند و یا به دانش بروز آن تسلط ندارند. به همین کسب دانش در کنار کسب تجربه یکی از ملزومات هر کاری است.

در چاپارل این دانش را در کنار تجربه افراد متخصص و کارشناس، در اختیار شما قرار می دهیم و تلاش می کنیم همواره در این مسیر همراه شما باشیم تا تخصص را از هر جنبه در حرفه خود احساس کنید.

ما در تلاشیم تا با رشد فناوری روز دنیا حرکت کنیم و از رسانه های آموزشی برای انتقال این دانش ها به شما استفاده کنیم که به راحت ترین شکل ممکن در دسترس همگان هستند. در حال حاضر وب سایت ها و اپلیکیشن های قابل نصب در موبایل ها، در دسترس ترین ابزارها برای مطالعه و کسب دانش هستند. به همین خاطر در چاپارل سعی می کنیم به صورت حرفه ای از این ابزارها استفاده کنیم و محصولاتی با کیفیت و مورد پسند و رضایت شما تولید کنیم.

در این مسیر نظرات و پیشنهادات شما بزرگواران بدون شک باعث بهبود کیفیت خدمات ما می شود و با هم رشد می کنیم. ارتباط با ما

درباره چاپارل
چاپارل

تمامی حقوق برای وب سایت چاپارل محفوظ است. طراحی و توسعه آل‌این‌وان وب